tumblr series of tubes:

>>

« convox in the dark | Main | holylalaland »

Enero 2, 2013

tarp bajerio ir mirties

labai tiksliai, h., išsireiškei, kaip tik tokios yra šitos kulto eigenvietos.

patvirtina daugybės girtų diskusijų blevyzgas apie religijų atsiradimą iš narkotikų. kai viskas sustiklėję šimtmečius ir palikti tik formalumai, be neutraliai gudrių interpretacijų, be žmogiško faktoriaus, apeigos atrodo kaip koks voodoo seminaras: pasmilkyt, persirengt, kažką padegint prieš turistų ipad'ų ekranus. bet čia jau mušu parkritusį arklį, geriau pažiūrėkit į įrankių ir cvekų tašę pirmame plane:

IMG_8387.JPG

šia proga dar viena astrofizikos virtuvės istorija, iš m. krumholzo [kuris šiaip yra zjb gudrus ir prie bajerio mokslininkas, mokantis kalinius matematikos] paskaitos apie žvaigždžių ir aplinkinės terpės sąveiką:

--- labai didelę teorinės fizikos dalį, kuria naudojamės aprašydami supernovų sprogimus, sukūrė atominių bombų kūrėjai ir išslaptino tik pastaraisiais dešimtmečiais. naudodami atskirai sugalvotą sprendimą, nusakantį, kaip vystosi sprogimas vienalytėje terpėje, tayloras iš amerikos ir sedovas iš ssrs suskaičiavo sprogimo energiją iš 'the times' publikuotų snapshotų su timestampais. tarnybos, žinoma, pasiuto, nes tai buvo baisinė paslaptis.

trinity.jpg.jpeg


Posted by kpmg at Enero 2, 2013 9:20 PM kaip.tik.ten

Comments

Post a comment
Remember Me?