tumblr series of tubes:

>>

« rytinis spamukas | Main | kerėpleska »

Septiembre 8, 2007

būna visaip penktadienio naktį

galiu pasigirt, smagiai vakar pasigėriau, dviprasmiškos akademinės sėkmės proga.
iš pradžių - šmc ir žadėtosios chicks on speed. toks labai juokingas vakaras, kur maišosi pankeliai ir meno kritikai, pažįstami socializuojasi, tetos su kostiumėliais. man atrodo, jie ten įsileido pankuojančias lervas į meno šventovę ir dabar niekaip nesupranta, kaip ten žiūrėt į visą tą rėksmingą bybės koliažą, kurį jos ten pridirbo. turbūt zjb pridirbo, reikės eit kurią dieną apžiūrėt.
dar puikūs kosminiai garsai iš batų.
o koncertas labai ta prasme, šmc audiotechnika chujova, bet ir ne tik tai - aš tikėjausi gyvo instrumento, fūzo, va! - nes ant kompiuterinio pagrindo vokiškai užskanduojančios moterys įraše skamba geriau, nei gyvai, kur dar yra nejudri publika ir galimybė nepataikyti. nieko tokio. kultūrkė.
paskui - parduotuvė, kur parduoda alkoholio! tada moniuškos parkelis, apsivogęs paminklas, slapstymasis nuo pareigūnų, atsimenu, kad buvo atėjęs kwu ir klausė apie skutimosi subtilybes, o aš jį kviečiau kartu eiti priduoti kraujo - atsimenu dar.
kiemelyje priešais vyko kokie tai repo šventovės atlaidai, ir ten buvo apsauginiai, kurie pėsčiųjų kuprines kratydavo, bet aš buvau su dviračiu, jie manęs nestabdė.
dar buvo kažkoks girtas užsienietis, edvuko šnekos apie gatvės gyvenimą, kovas, policiją, automobilius bei depiliaciją, kiti pažįstami, paskui adomėlio urvas, dirbtinė sriuba ir hematogenas. paskui lūžt dėl irzlaus ryto.
man atrodo, kad vienas iš kvailesnių veiksmų žmonėms su aukštuoju - tai uostyt propsą mažame kambarėlyje, žiūrint harį poterį.

Posted by kpmg at Septiembre 8, 2007 10:18 PM kaip.tik.ten

Comments

:)))))))))))))))))))

aukštasis neleidžia tau kvailai elgtis? :) mane tik dar labiau verčia. neduok dieve po magistro pratęsiu tas linxmybes tai manau leisiu sau visuomenės akyse išprotėti... ir be jokio sąžinės graužimo :D

Posted by: adomas at Septiembre 10, 2007 12:03 PM

ooooo kaip mes baigem vakara... girtuoklyste su visais savo grazumais.
kvailai elgtis smagu - kai ryte nei tau, nei tavo artimiems nieko neskauda (:

Posted by: elena at Septiembre 10, 2007 2:40 PM

matai, adomai, aš neturiu aukštojo mokslo diplomo ir dar kurį laiką neturėsiu. o ir propso tiek neuosčiau :)

Posted by: opit at Septiembre 10, 2007 3:48 PM