" /> kthxbye: huhtikuu 2006 Archives

« maaliskuu 2006 | Main | toukokuu 2006 »

huhtikuu 22, 2006

2 fools and 2 spurious

Aš turiu nuostabią galimybę pro langą matyti ir girdėti zymensarenos aikštelės naktinį gyvenimą. Seniau atvarydavo koks vienišas drifteris, pusvalandį padroždavo padangas ir išvažiuodavo. Dabar jie išnaglėjo ir pradėjo rinktis gaujomis. Vakare pilna aikštelė žmonių. Jie sustoja prie keliuko, kuris atsiremia į Kalvarijų gatvę ir dragina. Kartais dar truputį padriftina, bet jau vėlai vakare. Girdisi kaip kaukia jų chuligankės, guoliai, bulkos ir kiti triperiai. Bet šįvakar jie sugalvojo dar vieną pramogą - pypsenti. Jau gal dešimt minučių bent kelios tačkos nenustodamos pypsena.

huhtikuu 19, 2006

Susikaupę dalykai

Ar per TV/kino filmus rodomos santuokos tikrai suvaidintos? O gal visgi užregistruojamos dangaus kanceliarijoje?

Frankas Zappa per savo gyvenimą sukūrė 9GB muzikos.

Paint.net turi plugin'ą, kuris leidžia kodinti filtrus on fly. Į langelį rašai C# kodą, jis iškart kompiliuojamas ir generuojamas preview. Norint, pasirašytą filtrą vieno mygeliu spustelėjimu galima sukompiliuoti į DLL.

Kartais ...nu ten užeini tokiu ir tokiu adresu, paskrolini žemyn, ir po kaire mažom raidėm būna parašyta blabla... ar panašiai tenka aiškinti sunkiai besiorientuojančiam WWW kaip rasti jį dominančią informaciją. Bet tam atėjo galas, galima įrašyti brauzinimo procesą ir nusiųsti draugui.

Dizaino tendencijos 2006-aisiais

Mano del.icio.us profailas, kur linkai daugiausiai į web dizaino / tech. dizaino straipsnius ar gerus resursus

huhtikuu 2, 2006

Ergo Proxy

Pasaulyje, kur kartu gyvena žmonės ir robotai, yra miestas vadinamas "Romdeau". Suvaržytas visiškos kontrolės, jis yra rojus tiems, kuriems nereikalingi jausmai. Bet šis utopinis peizažas griūna po serijos paslaptingų žmogžudysčių. Real Mayar, reporterė iš Miestiečių Informacijos Tarybos, gauna užduotį ištirti šių nusikaltimų bylas. Bet besikasdama vis giliau, ji įsipainioja į "Pabudimo" detektyvą, kuris pakeis jos gyvenimą Romdeau... amžinai.

In a world where humans and robots live together, there exists a domed city named "Romdeau". Under full management control, it is a paradise which does not need feelings. But this utopian landscape is soon broken by a series of mystifying murders. Real Mayar, a female inspector from the Citizen Information Board, is tasked to solve the murder cases. As she digs deeper, she is soon entangled into the mystery of the "Awakening", which will change her life, and the lives living in Romdeau... forever.

Oficialus puslapis, kuriame galima pažiūrėti treilerius. AniDB puslapis.

Serialas pradėtas rodyti vasario pabaigoje. Rodomas šeštadieniais, o fansubo relizai pasirodo maždaug po savaitės. Jau parodytos penkios serijos, iš kurių keturios susubintos.

Ir pabaigai keletas kadrų:
ergo_proxy_1.jpg
ergo_proxy_2.jpg
ergo_proxy_3.jpg
ergo_proxy_4.jpg