« December 2005 | Main | February 2006 »

January 2006 Archives

January 1, 2006

What can I say..

Jei tikrai.. tai nieko.. tik Mary New year..

Bet užtenka tik pabendrauti su žmonėm, su kuriais tikiesi ir manai, kad maloniai bendravai..(nes be jų sutikimo, to tikrai negali teigti..) ir pasibaigus visam įkarščiui atsisėdi ant antro aukšto buto lango palangės ir atsiduodi savo rytojaus gerklės skausmui, dar nepamiršti keletos cigarečių, nors jų pamiršti neįmanoma, dar šiek tiek neseniai pamirštos, bet nepriimtinos atsibodimui muzikos ant ausų, ausinių būdu, ir šiek tiek kapišono bei atsipalaidavusio lingavimo ir dar šiek tiek tuštumos skausmingam kritimui žemyn..

Belieka tik suvokimas, kad tai tikrai ne pabaiga, kai praeis gerklės ir nosies liga, tik paprastas kelias tolyn, kuris turėtų iš kažkur įsibrauti, kaip paprasti ausiai malonūs skambesiai, kurie jau beveik atsibodę...

January 11, 2006

body faced person?..

kas tai?
tai kai į kuną smagu žiūrėt,
o į veidą nelabai..

dviratis ar ne, bet ši įdėja kilo iš pastabų..

checksum: kodėl visos geriausios įdėjos ir mintys kyla tada, kai neturi ant ko jų užrašyti ir jos yra prarastos ir niekada daugiau jų neskaitysi, turbūt ir neprisiminsi.. o ir mygtukus atvaizduojantis mini monitorius atšaldo norą įsiamžinti minties prieplaukose..;] o kai turi ant ko, nėra nei minčių, nei įdėjų...

January 16, 2006

augintinis

Nuo šiandien stengsiuos laikyti tikrą gyvenunėlį.. deja, kiek žinau, jam dažnai būna amnezija, o ir aš dažnai jį pamirštu, tačiau nuo šiandienos pasistengsiu visomis išgaliomis jį laikyti saugiai nuo mano paties užmaršumo..
Palinkėkit man sėkmės... ;]

January 25, 2006

[nepatinka-nekomentuok] c/p apie išsimokslinimą

ir klausimas, kodėl gautas toks balas už tokį darbą..?


fizikos profesorius baigiamajame termodinamikos egzamine studentams teuždavė vieną vienintelį klausimą: "Ar pragaras yra endoterminė ar egzoterminė sistema. atsakymą pagrįsti."

dauguma studentų įrodinėjo savo mintis remdamiesi Boilio dėsniu ar kokia nors jo forma, tačiau dešimt gavo tik šis vienas darbas:

Pirma, jeigu mes teigiame, kad egzistuoja pragaras, vadinasi egzistuoja ir siela. Jeigu egzistuoja siela, vadinasi ji turi turėti masę. Jeigu tai yra tiesa, tai vienas molis sielų irgi turi masę.
Toliau reikia nustatyti kiek procentų iš visų sielų patenka į pragarą ir kiek procentų jį palieka. Drįstu tvirtai teigti, kad jeigu siela patenka į pragarą, tai iš jo nebeišeina.

Taigi sielos iš pragaro neišeina. Norėdami nustatyti sielų patekimą į pragarą panagrinėkime skirtingas nūdienos pasaulio religijas. Kai kurios iš jų teigia, kad jeigu joms nepriklausai, tai po mirties keliausi į pragarą. Iš to, kad tokių religijų yra tikrai daugiau nei viena, o vienu metu žmogus negali priklausyti kelioms religijoms, išplaukia, jog visi žmonės, o tai reiškia ir visos sielos keliauja į pragarą. Dabartinis mirštamumo ir gimstamumo santykis leidžia teigti, kad sielų kiekis pragare didėja eksponentiškai.

Dabar panagrinėkime kaip keičiasi pragaro tūris. Pagal Boilio dėsnį, norint, kad pragare slėgis ir temperatūra išliktų pastovūs dydžiai bendros sielų masės ir pragaro tūrio santykis turi būti konstanta. Čia yra dvi galimybės:

a) Jeigu pragaras plečiasi lėčiau, nei sielos į jį patenka tai temperatūra ir slėgis pragare kyla ir kils, kol pragaras vieną dieną sprogs.
b) Jeigu pragaras plečiasi greičiau, nei į jį patenka sielos, tada temperatūra ir slėgis pragare krenta, ir vieną dieną pragaras užšals.

Kuri iš galimybių teisinga? Jeigu priimsime, kad Terezos Butkutės iš 756 kambario 13 barake postulatas pasakytas man pirmais studijų metais: "greičiau bus baisiai šalta naktis pragare, nei aš su tavim permiegosiu" yra teisingas ir atsižvelgsime į tai, kad man vis dar nepasisekė jos nusitempti į lovą, vadinasi galimybė b yra neteisinga... todėl pragaras yra egzoterminis.

About January 2006

This page contains all entries posted to mad in January 2006. They are listed from oldest to newest.

December 2005 is the previous archive.

February 2006 is the next archive.

Many more can be found on the main index page or by looking through the archives.

Powered by
Movable Type 3.35