« apie puikumo pasiilgimą | Main | cyberpunk in the '00s »

life // new kid on the block

-- arba rajono pakeitimo nuotykis. iš vienos sankryžos į kitą sankryžą, iš ketvirto aukšto į antrą, iš katės pas vorus, tiesiai į linksmybių sūkurį. dabar gyvenu gatvėje su šešiomis aludėmis, kurių pirma užsidaro devintą vakaro, o paskutinė - trečią. galima neprastai pavedžioti ožką ir nenutolti nuo namų labiau, nei 400 m.

gatvėje gyvena bent vienas juodaodis ir mergaitė, vedžiojanti šešką už pasaitėlio, o dviem bromais žemiau seniokai visą pavakarę sėdi ant laiptų - groja armonika. kaimynas Č. rimtai raukosi ir daro remontą, netyčiom numeta blėką ant kaimyno A., kuris irgi daro remontą vienoje iš minėtųjų šešių aludžių. kaimynas G. eina į promenadą per liūtį, kaimynas Ž. pažada pakviesti alaus, kaimynas B. yra buvęs klasiokas, kurio nemačiau aštuonerius metus. multiplicity, aha.

kasnakt pusę dviejų pro šalį praeina vyriškis su žemaitijos pieno uniforma. labai raudonas. antrą valandą kvartalą apeina baltai rudas katinas ir galima eiti miegoti, nes kurį laiką nieko įdomaus nebevyks. kartą sankryžą valdo bičukas, spardantis gatvės mašinas: ieško, kurioje įsijungs signalizacija. kai pavyksta - stovi, klauso, linguoja kartu. kai išsijungia - spiria vėl. not quite amused gyventojai iš ketvirto aukšto laisto jį vandeniu. atvažiuoja ekipažas, užkloja galinę sėdynę celofanu ir išveža šlapią bičuką nežinoma kryptimi. kitą kartą ant tos pat sankryžos stovi keturi plėšikai su bambaliais ir garsiai pasakojasi, kaip ir kam davė į galvą, sėdėjo bei bėgo nuo policijos. multiplicity x 100.

sekmadienį priešinguose languose pusę penkių ryto skamba žadintuvas ir čepsi šlepetės. gyvenu namuose, kurių kodinis pavadinimas - twenty four seven, dar mažumą trūksta lentynų, bet apsčiai tvyro geroji skalbyklos + interneto kavinės dvasia.


Posted by kachiba-chan at July 22, 2010 1:16 AM
Comments

Tikrai šešios aludės? Man pavyksta tik penkias suskaičiuot. :/

Posted by: S. at July 22, 2010 11:06 AM

šeštoji, techniškai, ne visai toj gatvėj, bet kadangi ten aikštė, galima skaičiuot visaip :)

Posted by: ktb at July 22, 2010 11:27 AM

Dabar jau aišku, taip ir įtariau.

Posted by: S. at July 22, 2010 11:30 AM

hmmm.. busi dar arciau, kaimynka, ar ne?

Posted by: elena at July 22, 2010 3:36 PM

sveiki atvykę į gyviausią vilniaus rajoną :))

Posted by: miceuz at July 26, 2010 11:39 AM