« virtualiųjų asmenybių teorija | Main | apie puikumo pasiilgimą »

life // nemigos vasara

[pattern recognition galiausiai susiveda į pajautimą, kada patternus reikia valdyti ir raišiot mazgais, o kada - nieko nedaryti ir laukti, kol jie patys tave nuneš ten, kur įdomiausia].

tokiomis dienomis, kai karštyje kaip tikras nebedarbo klasės atstovas drybasau ir stebiu sankryžą, atrodo, kad visi pravažiuojantys važiuoja atostogauti. kuriu istorijas kiekvienai mašinai - šitie prie jūros, šitie kažką prisiminę dar užsuks į mindaugo maximą, šitie šiaip užsidėjo garsiai paauglystės kasetę ir važiuos bet kuria kryptimi tol, kol sueis laikas ją apversti.
tuo tarpu dažnais vėlyvais vakarais, kai žaibuoja, sankryža yra verta film noir. tokie vakarai tinkami prasukinėti makles galvoje, jie labai tinkami žinoti, kad dabar po labai ilgo laiko vėl galima pasirinkti kokio tik nori veikėjo vaidmenį. tiesa, šitas filmas kaip laiko mašina kartais įsijungia ir be lietaus: einant išvietintais vilniaus patvoriais, jis atrodo kaip pasibaigęs miestas, kuris taip ir nesulaukė ateities, arba jos sulaukė, nesėkmingai pabandęs peršokti dabartį.
balkonas pastaruoju metu yra tinkamiausia vieta džiaugtis geromis naujienomis ir browsinti. dar viena vieša nevieša erdvė - į kolekciją.


Posted by kachiba-chan at June 12, 2010 11:29 PM
Comments