« septyniolikti puslapiai | Main | sociologinė blogosfera // užsieniai »

links // sociologinė blogosfera // lietuva

ieškodamas, kuo pasipildyti netvibes sienlaikraštį, aptikau interviu su katkevičiumi, kur jis teigia, kad sociologų, kriminologų, filosofų, o ekstrapoliavus - turbūt daugumos mokslininkų nišos lietuvos blogosferoje dar tuščios. kalbant apie sociologus, gal ir ne visai taip, bet pasirinkimo skalsa jaučiasi.

taigi, (arti-) sociologinė blogosfera lietuviškai:


  • mediana.lt yra rinkos tyrimų kontoros blogas, tematika tai atspindi - dažniausiai teikiamos tyrimų apžvalgos ir jų įvertinimai. aiškiai taikomasis / pozityvistinis požiūris, bet jo rėmuose skaitosi gan maloniai. bonusiniai taškai už tai, kad skaitant nesijaučia blogo "korporatyvumas".

  • "virtualius užrašus" skelbia pagrindai.lt autorius, dirbantis kultūros, filosofijos ir meno institute. išskyrus įrašus apie futbolą, galėtų rašyti daugiau ir dažniau.

  • artūras tereškinas turi blogą, kurio aš neskaitysiu.

  • politologas.lt - rašo PMDI bakalaurantai. kaimyninė disciplina, jamam. tiesa, chebra galėtų naudotis įrašų santraukomis.

  • taip pat blogina kūrybinių industrijų chebra iš vgtu. dar vieni kaimynai, be to, patogu sužinoti, kokiais kultūrinius renginiais domisi *specialistai* ir ką apie juos mano.

  • jų sociologijos dėstytojos rasos levickaitės kromelis yra maloniai minimalistinio dizaino ir praneša apie aktualius renginius. mėgčiau, kad blogintų.

  • hardcorės bloguose kadaise gyvenę sniegynai dabar studijuoja medijų filosofiją ir blogina apie meškiukų medijas. be galo smagu vėl pasigauti, linkt!

tokia, tat, pirma porcija. kur šaulauskas su savo skaitmenine lietuva, joptararai?


Posted by kachiba-chan at October 18, 2009 12:09 AM
Comments

Linkėjimai nuo ištikimų meškiukų.
Mums irgi trūksta teminių skaitinių. Džiaugiausi skaitydama apie laiką "Grybų kare" (http://grybukaras.blogas.lt), bet jis užmigo. Dar yra Čiučelio tinklaraštis (http://tomchatter.wordpress.com) ir Dariaus skyrius Miesto IQ (http://www.miestoiq.lt/author/darius), bet jie artimesni mano studijų sričiai. Žigelytė gal tiktų į sąrašą (http://peripheralmythologies.wordpress.com), bet rašo angliškai. O štai renginius man geriausiai praneša ...unt mus... (http://vyksmai.wordpress.com).

Posted by: Aistė at November 19, 2009 3:11 AM