« komunalinės komunikacijos kompetencija | Main | septyniolikti puslapiai »

abroadness // berlin calling

turbūt tai buvo pats geriausias sprendimas prieš šimtą metų iš paskutinės sočios algos įsigyti bilietą į mėgstamiausia miestą pasaulyje, sulaukti ir lyg niekur nieko tranzuoti tuos niekinius 300 km į lėktuvą. kuo ilgiau ten būnu, tuo mažiau atsimenu, bet šioje vienintelėje pasaulio vietoje, kurią norisi vadinti namais, magijos tvirtai netrūksta.

"we will give a hundred euros if you burn a car, any car, it's a local tradition, please" - sako akiniuotas bičukas prie načnyko, kur bet kuriuo paros metu galima nusipirkti alaus pakeliui į labai vokišką skvotą.

pirmą vakarą skvoto virtuvėje sutiktas bičukas - valkata iš pietryčių europos - pasakoja, kad padarė milijoną šypsančių raktų lipdukų ir pritrūkęs pinigų juos pardavinėja po eurą. paima porą, uždeda ant kitos pusės štampa "we're all millionaires" ir duoda dovanų. smiling keys, lucky keys. vėliau slimukaz pasakojo, kad sutiko jį - tą patį - stoty ir gavo raktą pro užsidarančias traukinio duris.

flohmarkt am mauerpark, čia pat ant gatvės - diving for sunken treasure, paprastai ir gyvai. kaip visada per didelis technikos muziejus, saldi sumirkus baklava-kava, saulė sukasi aplink kottbuser tor, vėl kava dešimtą vakare, mygis penktą ryto.

paskutinį vakarą goerlitzparku vėžinasi vienakojis dviratininkas, jam šauniai sekasi, o prie vartų čiūvukas stumia žolę: "rabatt! rabatt!". ir kas? ir viskas. rygoje maxima dvokia lygiai taip pat kaip vilniuje. estijos rusas, buvęs garso operatorius, veža į lietuvos ryto logistikos centrą laikraštį "комсомольская правда". šalta ir niauku, ir staiga vėl čia. o čia ką? turiu veržlę nuo berlynietiško mėlyno vamzdžio, ir viskas.


Posted by kachiba-chan at October 2, 2009 9:24 PM
Comments