« palinkėjimai dviračių vagims | Main | magiškai geri blogi laikai »

life // gestaltkontinuum

šiąnakt aš važiuoju per požvarbį miestą ir turiu visą pasaulio laiką iki kompakto pabaigos, o tu nusitašęs stovi ir stovi prie perėjos, nes nebeturi kur dėtis. šiandien aš auginu citrinmedį ir turėsiu išgyventi dar penkeris metus, kad pamatyčiau jį žydint, o tu ieškai prasmės tarp suicidinio playlisto citatų.

šiandien aš gaunu paskutinę algą, o tu šliauži pro šalį į kazino, nes tau nusispjaut, kiek praloši. tik rytoj pas mane dar yra kapeika kavai, o pas tave jau nebe, todėl sustoji ir klausi, ar neturiu cigaretės. šiandien aš geriu alų balkone virš sankryžos, o tu glaudiesi bičiulių pastogėse kaip benamė dovana, vis perduodama kitam.

šiandien tave kažkas myli ir tu atsibundi ne vienas, žaidi žodžiais ir juokiesi, o aš linkstu prie sistemos ir šypsau nematomiems kursoriams kaip češyro kašaras. tu sutinki fatališką moterį ir nežinai, kad nėra ateities, o aš braižau nežiniai trumpalaikius ir ilgalaikius išlikimo planus. šiandien tu turi draugų, o aš jau nebe, rytoj tavo prieteliai emigruoja, maniškiai tuokiasi ir gimdo vaikus.

šiandien aš nežinau, kas būsiu poryt, o tu baiginėji mokyklą ir stoji į svajonių profesiją, nors rytoj tu tik maximos pardavėja, matanti spalvas barkodais taip, kaip aš hex'u. rytoj manęs laukia dar viena savaitė naktinių pamainų, o tu zirzi, kad važiuoji į kaimą ir neturėsi, ką veikti. jeigu šiandien tu žaliuoji, rašydamas dar vieną mokslinį darbą, blaškaisi, nespėji ir pergyveni, tai aš išjungiu telefoną, nebesvarbu kokia diena ar metų laikas, nes tai niekada nesibaigs.

šiandien aš sutinku juodąjį kurjerį, o tave apgauna kišenvagis. šiandien po mano gatves vaikšto animės herojai, o tu skaičiuoji kanalizacijos liukus tarp namų ir taros supirktuvės. rytoj tu kauksi iš pykčio ar apmaudo, aš džiaugsiuosi smagiom staigmenom, tu nušoksi nuo proto ir gulėsi ligoninėj, aš tranzuosiu į albaniją ir man vadovaus tik kelio ženklai.

šiandien aš nemąstau nuo ryto, o tu vis dar žmogus vakare, rytoj mes apsikeičiam vietom ir reikia viską skaityt nuo pradžių.

klimato zona stabili, kardiograma su pulsu, triukšmo lygis pakenčiamas, mieste nusistovėjęs pastovus index of fuckedness.


Posted by kachiba-chan at June 9, 2009 8:32 PM
Comments

Tu Alanas Chošnau.

Posted by: Aurimas at June 9, 2009 9:59 PM

labai labai teisingai ir gražiai

Posted by: proz at June 10, 2009 2:36 PM

Kad jį kas nors bl chorošien'ko faknūl, tą fakin index'ą of fuckedness.

Posted by: cukrusdruska at June 10, 2009 9:40 PM

Kad jį kas nors bl chorošien'ko faknūl, tą fakin index'ą of fuckedness.

Ar minėjau, kad obožalinu tavo blog'o komentavimo sistemą? Senokai? Exactly - senokai. Bet jai atrodo, kad visai neseniai ir netgi pernelyg dažnai. >> Comment Submission Error
Your comment submission failed for the following reasons:
Too many comments have been submitted from you in a short period of time. Please try again in a short while.

Posted by: cukrusdruska at June 10, 2009 9:48 PM

O, žiek, ji persigalvojo. Aš euforijoj.

Posted by: cukrusdruska at June 10, 2009 9:52 PM

Perskaičiau seniai, bet nekomentavau, nes atrodė savaime suprantama, kad didelis pliusas. :)

Posted by: st_ at June 11, 2009 12:04 PM

Perskaičiau seniai, bet nekomentavau, nes atrodė savaime suprantama, kad didelis pliusas. :)

Posted by: st_ at June 11, 2009 12:09 PM

Sysadminiškas gyvenimas - geras gyvenimas. Visgi kupinas rutinos prie ekrano, ir yra ką veikti. Be to retkarčiais apsimoka nemąstyti nuo ryto įsijungus į standby rėžimą.

Posted by: Tom at June 15, 2009 1:00 PM