« finišo tiesioji | Main | sausio orai »

life // after-hours

after-hours - tai ne konkretus laikas, tai state of mind, tokia užsidariusio baro jausena; paros metas tarp persidirbimo ir vaiduoklių valandos. kai šurmulys išeina, o šeimininkas lieka šluoti trupinių ir plauti bokalų; kai namiškiai jau valosi dantis, o tu dar skrudini rytojaus kavą; kai taksistai nebaudžiami parūko mašinoj; kai pykčio proveržiai tam vakarui jau baigę dubasint stoteles ir dingę nuo gatvių. geras laikas antisocialiai asmenybei.

kai nebeskubi, vienintelis likęs tikslas - rasti lovą - jau arti, bet dar ne iš karto. nes pagaliau esi niekam nebereikalingas ir lieki vienas sau, pats sau, visas, pabūti. vienintelis laikas, kai nesvarbu žinoti, kur tavo mobiliakas, raktai ir piniginė.

su after-hours ateina specifiniai garsai - švaros, rakinimo, stumdomų kėdžių - ne triukšmas, o trumpam mažėjanti entropija. užeiti į pusantro kvartalo kaboką ant after-hours bokalo arbatos dažnai smagiau, nei būti ten per linksmybes.

ir dar norėčiau, kad pakeliui namo iš kontoros atsidarytų naktinė fotogalerija. arba pachinko parlor. būčiau pastovus lankytojas.


Posted by kachiba-chan at January 26, 2008 2:09 AM
Comments

Gerai pagauta būsena. Tuo metu žmogus jautiesi ypač vienišas. Kažkur ant ribos tarp rytojaus ir šiandien.

Posted by: Dovydas Sankauskas at January 30, 2008 12:33 AM

tokiu metu jauciuosi mesos gabalu..

Posted by: Iskra at February 4, 2008 8:31 AM

ir antisocialumas.after-hours yra puiku. tuo laiku(-ais) butent anti socialumas tinka sielai taip, kaip rinktiniai kvepalai. gerai pazistama, katiba, ir man. ir sava.

Posted by: ruta at February 5, 2008 10:12 AM