« sa-sa - paskutinės dainos | Main | kolektyviniai nėštumo testai »

life // žaidimas apie metus

užmačiau pas cocaine_nose ir visai patiko ir pagalvojau, kad seniai nežaidžiau jokio blog-virus žaidimo ir pagalvojau kad kartais jie visai smagu/įdomu ir kodėl gi ne. surinkti pirmus kiekvieno mėnesio anais metais sakinius.

sausis: šiandien yra sausio pirma, pirmadienis, gatvių žibintai išsijungė pusę devintos valandos ryto.
vasaris: the time of weird sad stories comes when you're down in the basement, fixing the pipes and thinking nothing can go wrong.
kovas: uab palink išsiskiria tuo, kad berods vieninteliai paliko savo didžiosiom parduotuvėm senuosius pavadinimus - bent simboliškai yra minskas, šaltinėlis, jovaras, papartis ir eglutė.
balandis: reiškia, užsiimu internetine archeologija, kasinėju šen bei ten, medituoju, laukiu visokeriopo nušvitimo ir idėjų, tuo tarpu sugalvoju, kad labai norėčiau nueiti į kokį nors muziejų apie techą ir kultūrą.
gegužė: iš blogerių susirinkimo (apskritieji stalai) praeitą šeštadienį išsinešiau tris dalykus.
birželis: "miegamųjų virtuvės" - tai beveik lingvistinis oksimoronas, skamba kaip kompromituojantis spaudos buzzwordas.
liepa: šiom dienom griebiau į kišenę the secret world of duvbo iš crimethink kolekcijos.
rugpjūtis: štai kartais vakarais aš einu pasivėžint, pasivaikščiot arba išgerti vyno į paprastų daugiabučių valdas.
rugsėjis: anot senės autobusų stotelėje, tądien pylė kaip iš kibiro.
spalis: štai delfis praneša dar vieną džiugią naujieną iš privacy fronto - apie ES sekimo direktyvos įsigaliojimą.
lapkritis: vodka & cigarettes - toks buvo mano berlynas 2006-ųjų rugpjūtį.
gruodis: kartais, kai mane eilinį kartą išvadina paranoiku, imu galvoti - gal ir nepagrįstos tos abejonės, dėl kurių kuri virtualias asmenybes ir kiek įmanoma ilgiau jų nekryžmini su realiom (beje, imho šitoj vietoj naudoti daugiskaitą - taip pat nėra klaida, socialiniai vaidmenys ir simuliakrai ad nauseam, tik keiktis visur tais pačiais žodžiais).

ką gi, žaidžiant žaidimą toliau, galima apibendrinti tendencijas:


  • atviras laikas miestams ir istorijoms, tada, kai nelaikas internetui ir stebėjimui. nuotykių ieškojimas ir žaidimų aikštelės romantika, kai vėl kaip paauglystėj gali žiūrėti į vieną tašką sienoje ir vieną po kitos išvesti visatos pagrindimo teorijas, galvoj kurti voiceover'ius viešojo transporto kelionėms, tekstūra po tekstūros lupti sienas ir paversti kintamaisiais iš (city) life algoritmo. nebe taip svarbu, kad rytoj amžina stroikė gali sugadinti pažįstamas vietas, labiau džiaugsmas apie tai, ką tam kartui surandi netikėto ir nutrinto.

  • daug galvojimo apie privatumą ir identitetą. parkės, kai sėdint bare, šalia sėdintis bičelis paklausia "koks tavo vardas?" - ką jam sakyti? kuo daugiau klausimų, tuo mažiau sugalvoju sau atsakymų. ir kita vertus, is it not a delusion? - kaip galbūt klausė kažkurio sci-fi romano herojus.

  • ir dar - vertimai labiau, internetas labiau, susidomėjimas, kaip veikia pasaulio daikčiukai, labiau, nehibernacija. kai mažiau hatecore, gal tampi banalus, bet gal tuo pačiu rečiau pražiopsai progą ko nors išmokti ir surišti į mazgą.


Posted by kachiba-chan at January 1, 2008 10:27 PM
Comments

Tavo skaitytojai tik sugaišo porą minučių savo gyvenimo visiškai bergždžiai...

kam to reikia\reikėjo?

Posted by: Martynas at January 5, 2008 11:13 PM