« metaliniai gyvuliukai | Main | after-hours »

life // finišo tiesioji

paskutinis išlaikytas egzaminas: pagaunu save, kad ateinu anksčiau ir klaidžioju univeru, dairausi, kas netikėto koridoriuose ir galvoju, kas iš jų pasiliks atminty. šis tas tikrai pasiliks.

pavyzdžiui:
blogesni ir geresni metai, įveikta demotyvacija ir prokrastinacija, tos_naktys ir tos_dienos. galiausiai tarp dienų ir naktų nebelieka jokio skirtumo, tiesiog žinai, ką turi padaryti, ką nori padaryti, ko trūksta ir kas nesvarbu.
ko išmokau for sure: dirbti komandoj (įveikti savo įsivaizdavimą apie tai, kas gerai ir blogai, priimti svetimą požiūrį, prisiimti atsakomybę, kai to reikia ir atsisakyti atsakomybės, kai to reikia) bei generuoti kontentą, puslapis po puslapio kontento, į bet kokį nuobodžiausią rašto darbą gali įterpti tai, kas tau įdomu ir smagu, pliušiniai drambliukai ir žaisliniai leninai.

taip pat išliks: baudų išrašinėtoja bibliotekoj, mėgstamas pirmojo aukšto knygynas, kur baisu patekti po algos - kartais paskutinį mėnesio penktadienį būdavo seminarai. kai pinigų nėra, ateinu pas knygininkę ir sakau, išrinkit man šokoladuką. knygos, perskaitomos ir neperskaitomos knygos, ožių žemėlapiai po laikrodžiu, atstovybės sofkutė, kur ateini pabrowsint ir pamiegot, kasmet vis mažėjanti #205 ir emailai bendramoksliams, pasirašomi "arogantiškai jūsų".

išmokau savo oganizmo chemijos: kada per naktį pratempia marokietiškas viskis iš žalios arbatos, kada - vilniaus džinas, kada - vitaminas B ir paryčių lucky strike.
daug kas buvo iš tikrųjų naudinga ir įdomu. gailiuosi, kad nepasiėmiau iš univero tiek, kiek galėjau. bet dabar seilėtekio mano gyvenime bus gerokai mažiau ir tuo irgi norisi pasidžiaugt.

noriu padėkoti:
mic, kad stojau į komfaką;
ve, kad nemečiau mokyklos ir turėjau jėgų po to;
opit, už virtualų ir realų įkvėpimą;
kontorai, už vaizdą pro langą ant palangės sutinkamais rytais, tikrumą, nebaltas sienas bei maisto lauknešius, vidury nakties užtempiamus į trečią aukštą tinklo kabeliais;
komfakui, nes kontoroj turiu puikių kolegų iš kf;
slimui ir iskrai ir ravenai - už pirmo suolo mafiją, už išvykas raudonu pežu, už arbatą devintam danguj, už bendrabuvimą, už klausimus ir atsakymus, už domėjimąsi pasauliu, už kosminius asmenybių skirtumus ir interpretacijas.
lokiui, už tai, kad rašant svarbiausia - pradėti;
nežinomam, už juodai baltus šaudymus ir raudoną sausą ant palangės;
namiškiams - už naktipiečius ir rytinę espresso, už pramogas ir monologus, už tai, kad yra kur pareiti tuščių smegenų vakarais, už netikėtumus, bardako pakentimą kai reikia, švarą kai reikia ir karmos taškus, kai priskrudini kavos.
galų gale, begalei soundtrackų: pain - our univerce commences here, choking victim - no gods no managers, avengers - died for your sins, dr. green - culture repair, sc - naujajam albumui, johnny cash - you'll never walk alone, godspeed you black emperor - sleep. ir visiems likusiems gabalams apie miegą irgi: komitet oxrany tepla - kolybelnaya, fugazi - i'm so tired, pavement - fillmore jive, against me - eight hours of sleep, cooper temple clause - lapitu.


Posted by kachiba-chan at January 14, 2008 9:46 AM
Comments

meh thx u back

Posted by: slim at January 14, 2008 4:51 PM

mu*

Posted by: Iskra at January 14, 2008 5:53 PM

mieloji,
viena atkarpa iveikta, o ismokta daug ;) dabar tik i prieki!!! o tu esi tas zmogus, kuriam ir as sakau aciu uz ta laika ir mafijoje, ir namuose;) vakarinius pasisedejimus koridoriui, cigaretes, depresijas, rytinius "blet", mano svaros priepuoliu atlaikyma ir tt. dabar jau liko nebedaug ir tada i nezinia!!! ;)

Posted by: ravena at January 14, 2008 6:46 PM

ir šeip, negi nežinai, kad kažko galas tai joks ne galas, o tik kažko, galbūt kito, pradžia... o gal žiūrėk ir to pačio... kai nuo rugsėjo vėl tą patį slenkstį mindai...

Posted by: adomas at January 14, 2008 7:05 PM