« gatvių pavadinimai ir gryninimo sindromas | Main | metafizika »

life // voyeuristic regulars

kartais pagalvojam su namiškiais, būtų galima ant langų statyti webcamus. vieną - laiptinėj prie seb'o lango, kitą - virtuvėj priešais ekshibicionistų paradą. bet ne, taip mikliai pasidarytų nebeįdomu, dabar gi kartais išlendam ir stebim žmones, kurie niekada neatsisuka ir nepamato.

korporatyvioji kaimynka iš priešingo laiptinės lango vakar ryte sukinėjo rubiko kubiką. pas ją ant stalo - teniso kamuolys ir kažkokios gėlės sodinukas. kartais išsitraukia kortelę ir veda passwordus. kartais sulūžta kompiuteris ir kaimynka griebia už galvos. tada paprasta pastebėti, kad neseniai apsikirpo. penktadienio popietę ji surfina fishki.net, o tolimesnis kadras - vabybininkų padermės perspektyvus jaunuolis žaidžia flashinį pingpongą - praneša man žinute namiškis. jie turi akvariumą, kur gyvena žuvys ir krabas, o naktį atsispindi korporatyvinės eglutės girlianda. kai pro rytinę kavą žiūriu į jų ofisą, sužinau, kelinta šiandien diena. jie tiksliai verčia kalendoriaus kubelius.

su namiškiais per perekūrus svarstom, kodėl jie niekada neatsisuka pasižiūrėti pro langą, niekada-niekada, ir galų gale sugalvojam istoriją apie tai, kaip nuėję pas banko psichologą skundžiasi: "man pastoviai atrodo, kad mane kažkas stebi".


Posted by kachiba-chan at December 10, 2007 9:02 PM
Comments

:))))

Posted by: Iskra at December 10, 2007 10:32 PM

taikliai :))

Posted by: Iskra at December 10, 2007 10:32 PM

xi, o aš prisiminiau Barselonoje, buvau pas pažįstamus namie. kaip žinia ten siauros gatvelės, todėl matėsi priešais esančiame name bešokančios kaimynės. Buvo linksma stebėti tuos atliekamus improvizuotus aerobikos pratimus, žiūrint televizorių :) Fotografo etika sustabdė mane nuo fotografavimo :)

Posted by: manoakys at December 11, 2007 1:00 PM

Gal pas juos langai veidrodiniai -- su veidrodžiu vidinėj pusėj, kad nešvaistytų korporatyvinio laiko žiūrėjimui pro langus? O tik pagalvoję apie tai pamatytų savo atvaizdą ir susigėstų.

Posted by: Levas at January 9, 2008 1:29 AM