« pavardės IT darbuotojams | Main | geriausias išradimas »

life // 2007 šiame kelyje žuvo 36

- po žmogų į savaitę, paskaičiuoja bendrakeleiviai.
pamenu, kaip R-is - tuomet mažiausiai baisus būsimasis bendradarbis - komentavo įspėjimus ant cigarečių pakelio. va rašo "miršta anksčiau", ir rūkai ant pykčio, o rašytų "mesk būsi sveikesnis" - gal ir susimąstyčiau.
metaforos yra viskas, sako dėstytoja L. per politlingvistiką. tie ryškūs geltoni ženklai su lavonų skaičiumi pakeliui iš vilniaus į kauną, jie naudoja fatalizmo metaforą. jie žadina, na, gal ne pyktį, bet ir ne atsakomybę ar atsargumą. labiau kaltę, tik neaišku kieno - kelio ar pačių žuvusiųjų. kaltę to, ko nebegali pakeisti ir kam neturi menkiausios įtakos, važiuodamas gyvas. teiginys beasmenis, ką tiksliai juo norima pasakyti lieka spekuliacija. ženklai, kurie labiausiai tinkami būti crash herojų erotinė fantazija.
pratimas šūkių kūrėjams - kaip pakeisti neigiamą konstrukciją pozityvia? kaip iškomunikuoti prasmę taip, kad pačiam norėtųsi važiuoti ir nieko neužmušti, o ne tikėtis, kad taip atsitinka tik kitiems, svetimiems?


Posted by kachiba-chan at October 10, 2007 9:40 PM
Comments

Aktuali tema daugelyje sričių. Medicinoje visi aprašymai yra iš esmės apie tai, kaip atrodo liga, o ne kaip atrodo sveikata. Klinika versus profilaktika yra įprastas žmonių metodas, kadangi techniniai sprendimai yra paprastesni ir lengviau atkartojami negu "humanistiniai".

Posted by: 11Y4 at October 10, 2007 11:20 PM

Geras pastebejimas ;) cia panasiai kaip su taip plakatais "ne narkotikams" kurie masiskai buvo daromi mokyklose. Is tiesu jie buvo visiskai neveiksmingi

Posted by: Andrius at October 11, 2007 1:17 AM

Na tam skelbime trūksta vienos frazės, pavyzdžiui: spausk pedalą ir prisijunk arba kodėl neišgėrus mūsų kompanijoje? Jumoras suprantama žiaurus, bet gal susimastytų?

Posted by: Gediminas at October 12, 2007 1:43 AM

čia gal todėl, kad tu nevairuoji.

man pavyzdžiui ši informacija suveikė taip, kad visą kelią vno-kns-vno važiavau neviršydamas greičio.

Posted by: mic at October 15, 2007 5:19 PM