« citata apie žmones | Main | viešų rašinėlių apie privatumą! »

life // pakibimas rudeninis

geriu kavą su kaimynka iš priešingo laiptinės lango, sėdinčia SEBo dukterinėj nugara į mane. ji gurkšt, aš maukt. ji iš plastmasinio selectos puodelio, aš iš stiklinio juodo, nupyzdinto kažkur centrinėj poznanės aikštėj. ji žiūri į ekraną su vž.online, aš žiūriu, kiek ji pasikeitė nuo praėjusio karto. seniai nesikirpo. aš irgi.

per pietų pertrauką gedimino prospekte ant suoliuko sėdi moterys ir visos trys matuojasi ką tik nusipirktus batus. džiaugiasi žmogiškai, ne dirbtinai, pagalvoju, tos neužbaigtos moterys su pusiau nusmukusiom kojinėm, dėžėm ir purvinais marškinių rankogaliais.

- tau nereikia kilogramo džiovintų vapsvų? - klausia už pertvaros kažkoks nemalonus balsas kito, kol pietauju skylėj. "džiovintos vapsvos" įsėda į sąmonės srautą: sausainiai "džiovintos vapsvos" (kaip "netikras zuikis"), priemonė fobijų desensabilizacijai, epizodas iš neuromancerio apie "you've gotta hate something before this is over", eilėraščio arba uabo pavadinimas.

vėlyvais vakarais iš kontoros, iš mokslų, iš trečiųjų vietų namo parveda tik muzika. visada ausyse, viens du viens du. ir taip gerai, no matter what, žinau, kad visada turėsiu kaip pargrįžti, kaip parašyti raidžių, kaip patraukti atchodą ir įveikti kliūtis.


Posted by kachiba-chan at September 28, 2007 2:03 PM
Comments