« žinios ir nuorodos | Main | vasaros uždarytuvės »

life // triukšmų fabrikas

uždari aukšti kiemai, kuriuose gyvena daug kaimynų, naktimis galėtų dirbti triukšmo fabrikais ir kaitinti vandenį:
žyteliai statosi kolonkes ant palangių, plačiai prasiveria langus ir kiekvieną vakarą paleidžia diskoteką tokiu garsu, kad būste girdėtųsi šiukštu tik saviškė. kadangi prie patinkančios muzikos užmiegi ramiai ir saugiai, niekas niekam netrukdytų.

nes štai šiuo metu, bandau suprasti, kiek įmanoma stengtis sutoleruoti kaimynus iš dešinės, kuriems dažnai šauna į galvą mintis vidury nakties girtu sekstetu su gitara bliauti girtos sąmonės remiksuotus lietuviško/rusiško popso šedevrus.
svarstymai:
a) muziką garsiai naktį kartais pasileidžiu ir aš. manau, kad mano muzika jiems nepatinka taip pat, kaip man - jų, vienas-vienas. tokiais atvejais viskas sąžininga.
b) kai po naktinėspamainosparosnemiego atsibundi antrą h galvodamas, kad dievaži pasaulio pabaiga atėjo arba bent jau prasidėjo karas ir reikia kuo skubiau apsivynioti galvą aliuminio folija, nuoširdžiai norisi kažkam duoti į dantis su beisbolke. na bet juk ok, būna gimtadieniai / koncertai / sesija ir taip toliau. kartais sąmoningai elgiesi kvailai ir visiškai nenori galvoti apie kitus. tarkim, kartais it's okay to be careless.
c) bet kai taip pradeda darytis fakin _kiekvieną_ savaitę, argumentai "viskas sąžininga" ima nebeveikt ir žymiai mielesnė pasidaro galimybė taikyti piktybinius susidorojimo būdus.


Posted by kachiba-chan at August 27, 2007 9:58 PM
Comments

disciplinuoti ir bausti negalima pasigailėti

Posted by: adomas at August 28, 2007 10:06 AM

electromagnetic pulse weapon, ir ne kitaip.

Posted by: opit at August 28, 2007 12:55 PM