« galva iš skafandro | Main | jurgis kunčinas - optimizmo gūsiai »

life // dūzgiantis laukimas

per pastaruosius pusę metų labai dažnai tenka būti oro uoste, dažniau nei bet kada prieš tai, tad spėjau išmokti mintinai, 15 maršrutkė, nes amžinas vėlavimas, santarai - OU, spartos sankryžoj moterų kioskelis, sukabinėtas neįsivaizduojamo dydžio liemenėlėm, kirtimo linija - bėgiai, po jų prasideda cariniai namukai, langai pamušti ir užvijokliję kaip girtuokliai, o kur dar kirtimų kultūros namai su savo diskoteka kam per 30 penktadieniais-šeštadieniais, įėjimas 4 lt.
kuo arčiau OU - tuo labiau reklamose dominuoja aerodinaminės temos, welcome2 ir gero skrydžio, man tas, tiesa, visiškai negalioja - aš tik pasitinku arba išlydžiu, tuo pačiu braukiu nugarą asmeniniu pasilikimo inkaru, man nereikia į A, B ar C, tik pirmyn be atgal.
net russkoje radio mikruškėj prakaukia, moj prijatel' liubit vodku i samolioty, fak, foucault, oro uostas - tai irgi heterotopija, o man iškreiptam galvos mieste po kiekvieno pranešimo apie nusileidusį lėktuvą interkomas transliuotų plojimus, skystųjų kristalų ekranai rodytų mobiliaku filmuotas lėktuvų katastrofas moteriškų kojų fone, su kokiais nors kvailais "apsisaugok ir apsaugok" šūkiais.
ar atsimenate, kaip atrodo lubos vilniaus OU laukiamajam? tarybinės su masyviais 3-d kopūstiniais ornamentais, tarp kopūstų įstrigęs rožinis helio balionas, gal tai reiškia, kad kažkas buvo saugiai sugrįžęs, arba atvirkščiai - vaikiukas nešė balioną atskrendančiai mamkai, o lėktuvas, pasirodo, sudužo arba supainiojo miestus.
kvailas vilniaus OU, last point of destination, iš čia toliau niekur nebenuvyksi, tik atgal - į platų pasaulį.
prie durų stovi būrys martono marozų, jie juokiasi iš šito "pasitikti ir įsodinti" darbo, bet, čiortpoberi, šilta vieta OU, apipist - kaip du pirštus apmyžt. prieš eilinį lėktuvą jie ilgai koliojasi apie užsieniečių pavardes ir lažinasi, kokios spalvos bus kitas klientas.
dar OU visi sužymėti - žmonės su id, uniformom, racijom, gėlėm, bagažu, rodyklėm, kurias visi turi ir žino, kur eiti. o daugiau nieko.


Posted by kachiba-chan at June 16, 2007 6:22 PM
Comments

Oro uoste smagiausia vieta yra truputi paeėjus viršun nuo įėjimo į išvykstamųjų salę. Ten galima perlipti tvorą ir atsisėsti ant pastato skardinio stogo. Stebėti lėktuvus judant, ne pro išvykimo salės stiklą:)

Posted by: Loading at June 16, 2007 8:44 PM

O, tas diskonas dar yra? Gal pries pora metu maciau - buvo ir keista ir juokinga, nes lyg vaziuoji link duru i pasauli, bet se tau, kazkoks laiko nepaliestas uzkampis salia.

Posted by: robke at June 18, 2007 9:42 AM

niesta mnie tam kruta nepaciko...

Posted by: goto dengo at June 21, 2007 10:45 PM

užskaitau - (pagaliau) ;)

Posted by: nezinomas at June 22, 2007 7:43 PM