« reflekcijos apie blogerius | Main | sutrinti popierių į dulkes »

life // darbinykai geriausi

vakar ėjau namo per kiemą, kalbėjausi su savo draugais šiukšlėm pakeliui į konteinerį, gėriau kavą pro virtuvės langą, myžantis berniukas kaip visada pasirodė tarp 21 ir 22 valandos vakaro, šlapias celofanas buvo per sunkus, kad skraidytų - voliojosi pakampėm, kaip medūzos liepą pajūry.
asociatyvinė grandinė privertė prisiminti gero aptarnavimo konkursą, pasižiūrėjau laimėtojus ir jie manęs visai nenustebino. tik bijau, kad geras aptarnavimas šiuo atveju susivedė į šokinėjimą aplink, kuo platesnę dirbtinę šypseną ir pasitenkinimą įsigytu pirkiniu, o ne žmogum. ką reiškia įvertinti aptarnavimą, jeigu jis susiveda į dviejų minučių sąveiką prie kasos?
jeigu rengčiau kažkokias "kas geriausiai padaro savo darbą" akcijas, pradėčiau nuo kiemšlavių. nežinau, ar yra kiemšlavių ir gatvių šlavėjų, mėgstančių savo darbą, bet jeigu yra, bijau, kad visada lieka neįvertinti. kaip ir visi kiti "low-level" darbai - dar mielai pagirčiau troleibuso vairuotoją, šūdo siurbėją, paštininką - ir visus kažką dirbančius naktį.


Posted by kachiba-chan at May 4, 2007 10:39 AM
Comments

aciu, aciu ;]

Posted by: dkbrz at May 4, 2007 3:16 PM