« blogosfera 1999(?) - 2007 | Main | darbinykai geriausi »

life // reflekcijos apie blogerius

iš blogerių susirinkimo praeitą šeštadienį išsinešiau tris dalykus:


  • džiaugiausi, kad tokį dalyką įmanoma gana neskausmingai suorganizuoti - be išlaidų, rėmėjų ir kitų sunkinančių bei įpareigojančių aplinkybių.

  • geriausiai patiko sutilpimas į laiką - nevėlavom, neužsitempėm, ir nepaisant to, kad beveik paskutinę minutę nubyrėjo trys pranešėjai, nejaukių tylos pauzių nebuvo.

  • žmonių atėjo daug mažiau, nei užsiregistravo, bet gal būtent dėl to nebuvo bardako ir visi spėjo pareplikuoti, užduoti klausimą ir pasekti pasaką.


iš blogybių - moderatoriaus darbas man nepatiko ir, kaip pastebi mic, trūko reziumė.
per afterparty - q2 kavinėje ir smarkiausias gyvenime caffeine overdose.


Posted by kachiba-chan at May 4, 2007 9:58 AM
Comments

Manyčiau, pirmas punktas paaiškina trečią. Be nieko iš šiaip sau nesusirinks žmonių. Susirinko maždaug tie, kurie turėjo kažką pasakyt, buvo įsipareigoję ateiti. Pasidiskutavom tarpusavyje ir tiek. Man tai buvo labiau panašu į anoniminių alkoholikų klubą, kurie savo bėdas ir džiaugsmus išpasakojo vieni kitiems. But that's ok. Reikia ir to.
Tačiau aš už išlaidas, rėmėjus, įsipareigojimus ir pan. Tik tuomet galimas bent koks impact'as, o ne tik pasišnekučiavimas, apie kurį vos keli blogai dviem sakiniais užsimena praėjus savaitei po renginio.
No offence.

Posted by: Arnoldas at May 5, 2007 1:03 AM

"galimas bent koks impact'as" is Arnoldo comment'o. Na ir kokio impacto tikimasi?

Posted by: Zogg at May 6, 2007 7:43 PM

Zogg'ai, manau Arnoldas kalba apie pajudėjimus už mūsų super-siauro ratelio ribų. bangos, kurios sujudintų ir kitus, įtrauktų ar net paskandintų

L

Posted by: Liutauras at May 8, 2007 2:24 PM

Ką skandinsim Liutaurai, ar opcijos rašau savo asmeninei pramogai (šlovei lieka darbas) nebegalima skaičiuot 2.0 internete?

Posted by: Hablicelis at May 10, 2007 8:29 AM