« apie senėjimą | Main | apie trečiąsias erdves »

life // apie atitikimus

šiandien skaitant šūsnį informacijos teisei aktualių įstatymų, nepaliko jausmas, kad jie kažką žiauriai primena. po to supratau ką - prastas specifikacijas. kaip žinia, geriau jokios specifikacijos, nei tokia, kurioje niekas neapibrėžta iki galo. įstatymų leidžiamajai valdžiai trūksta testavimo departamento.
šiandien gatvėje nepaliko jausmas, kad čia kažkoks kreivas internetas, o žmonės su savo atrodsena - tokie vaikštantys homepeidžai (blogai, etc). va spalvų gama, va layouto sukirpimas, va (ne)užapvalinti kampai, va kažkokia besimajačinanti flešinė xujniuškė prisiūta. visa laimė, kad internetiniai homepeidžai negali turėti kvapų. turbūt būtų galima nuprotėti browsinant, ypač su 20+ atidarytų tabų.


Posted by kachiba-chan at March 22, 2007 5:02 PM
Comments

;]

Posted by: adomas at March 22, 2007 7:24 PM

heh, įstatymų testavimo departamentas yra visi LR piliečiai (arba "beveik" visi:)

Posted by: 11Y4 at March 22, 2007 7:47 PM

nichuja... tie piliečiai testuotojai Lietuvoje visai kitaip nei kitose, kad ir eu valstybėse. ne tas kad randa spragų, bet pakliūna į spastus (iš ciniko apmastymų).

Posted by: adomas at March 22, 2007 11:00 PM

na, kai daromi tyrimai su gyvūnais, pastarieji irgi dažnai nesuvokia, kad vyksta tyrimas. O nežinojimas, kad Žemė sukasi, dar nereiškia ka jinai ir mes kartu su ja to nedarome. Įstatymų nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės :) Aišku, žmonių įstatymai galėtų būti "geresni" ir aiškiau parašyti, be jiems įprasto keliaprasmiškumo, o gamtos dėsniai galėtų būti šiek tiek lankstesni,ir patys žmonės galėtų būti kitokie, bet čia jau kitame pasaulyje ;)

Posted by: 11Y4 at March 22, 2007 11:39 PM

Eee, hadras uzkaito, kad browsini-bruzini zvilgsniu per siurkshtu shaligavio pavirsiu? Vaizdingai. Atrodsena - vaashche vezantis naujadaras :)

Posted by: robke at March 23, 2007 11:51 AM