« kodėl aš nežiūriu youtube | Main | the time of weird sad stories »

life // re:rezonans

labai norėjau pingtelt trackbacką ve postui - apie vilnių ir kavą.
nemanau, kad tai tiesiog eurochujnia - būtų per paprasta. bet kokiam berlyne ar prahoj šalia starbuckso visada yra kabanti kavinė už kampo, turinti savo legendą, rytinį ir vakarinį puodukų šurmulį (garsesnį už muziką), barista, kuris pakalbina ir įpila.
vilniuje man juokingas dalykas - visos pagrindinės ėdyklos duoda 239494 rūšių picos ir tiek pat makaronų, bet nė viena iš jų nėra ta vieta, kur eičiau double espresso. čia tik viena, dvi, trys vietos, kuriose pasiūlo susitikti pažįstami ir kaskart vis kita "beveik vieta" kur dingstu su kartėliu ir noutbuku, kai nebegaliu išbūti namie.

užtat, mieli bičiuliai, jeigu pas mane užsukat, visada išverdu kavos ir leidžiu rūkyt ,)


Posted by kachiba-chan at January 23, 2007 10:42 AM
Comments

Viskas yra dar papraščiau.
Vlniuje\Lietuvoje nėra kavinių savininkų ir restoratorių nėr. Kada panaši euroxujnia buvo sumanyta Izraelyje, kavinių savininkai pagrasino uždaryti kavinės. Tipo, jeigu mūsų biznis toks jau blogas -- surasim kitą. Ir viskas. Nieks neišdrįso drausti rūkymą.

O Lietuvoj bizneriai tikėjosi, kad rūkoliai paties gins savo teisės. Bet mes esam persekiojama mažuma ir neįdomus netgi tiems kurie iš mūsų neblogai uždirbdavo. Amen.

Posted by: xaczyk at January 26, 2007 9:03 AM