« textualizacija | Main | midsummer desperation »

life // pavėluotai apie santarą

apie tai, kaip buvo išgertas visas apylinkės sidras jau papasakota, ir apie bendrą dvasią irgi, tai man kaip visada belieka pridurti negatyvaus skepticizmo.
kas mane užmušė - o juk ko gero kaip tik labiausiai laukiau - tai mažeikis su savo politinių marginalijų fraktalais. tiesa, ne dėl neištartų post-situacianistų.
ir įtikino, kad vienintelis tesingas kelias - tai išsilavinę tretieji (žmonės turintys dvigubą tikslųjį ir humanitarinį supračių). nes kai humanitaras pasitelkia matematinę metaforą, nesuvokdamas jos matematinės esmės ir apskritai, kaip viskas veikia, tai ausys beklausant linksta, ir skamba kaip laža (nėra ta fraktalų matematika toks jau neįkandamas dalykas, bent bendrais bruožais galima malonėti pasidomėti, prieš pranešimus rašant. arba nenaudoti, jeigu kiška tonka).
gaila, kad negavau su niekuo šia tema padiskutuot. būtų smagu, jei kas nors man įrodytų, kad čia aš į kažką neįsikertu, o ne jis vėjus kalba.
galų gale mažeikio amžiaus (ir lygio? na, tipo, jis lietuvoj tikrai laikomas lygiu) antropologui derėtų žinoti, kad žodis punk rašomas be c.
buergh. apie puplaiškių kaimą kadaise buvo daug smagiau ir gražiau klausytis.
o šį kartą - sėdėti baro terasoj po užsidarymo ir prie žvakių klausytis pasakojimų su pakrizenimais. o iš ryto būti išsimiegojusiai ir nepagiriotai (jeigu smegenys yra - joks sidras nepakenks ,P).


Posted by kachiba-chan at July 6, 2005 1:31 PM
Comments

yo, del dvigubo sisilavinimo pritariu. taciau as ne apie tai:
ir komento esme butu tokia, kad lektoriams reiketu pasiimti visiskai primityvius pavyzdzius is gyvenimo ar aplink o ne griebtis fraktalu bei kitu neikandamu zodziu, kuriu prasmiu ir jie patys nelabai supranta, ko pasekoje puse auditorijos miega, kita puse krizena.

Posted by: laumaras at July 6, 2005 4:06 PM

Toj pačioj Santaroj yra buvę, kad tiksliųjų mokslų atstovai nekaip pasirodė, kalbėdami apie humanitarinius dalykus.

O šiaip - du išsilavinimus turėti įmanoma, bet nuostata gi vis tiek būna tik viena.

Posted by: br at July 6, 2005 9:38 PM

wtf?

Posted by: Merė Raili at July 6, 2005 9:56 PM

be abejo, taip.
kai tiksliejieji nusišneka apie humanitaryną, ausys linksta lygiai taip pat.
o ką reiškia "nuostata būna tik viena"? jeigu yra pakankamo lygio abiejų sričių išmanymas, jas galima taikiai ir nenusišnekant sintizuoti. postmodernusis interdisciplinarumas ,P

Posted by: katiba2br at July 6, 2005 10:13 PM

Turėjau galvoj, kad tie, kas bando "sintezuoti", vis tiek krypsta į kurią nors vieną pusę. Nors gal jiems patiems taip ir neatrodo. (Aišku, kalbu apie tuos žmones, kuriuos man lig šiol teko matyt.)

Posted by: br2 at July 6, 2005 11:09 PM

pritariu "bent bendrais bruožais galima malonėti pasidomėti, prieš pranešimus rašant". pasidomėti tuo, ką kiši į savo tekstą.

Posted by: tomas iš mažosios t at July 8, 2005 10:41 PM