« penktadienio sindromas | Main | ir devynios galybės grafkučių »

life // kur pasidėti?

štai toks dienos klausimas.
kai esi pavargęs ir negali nuolat eiti iš ten į čia - žinai, ką norėtum daryti, bet niekur nesigauna tiksliai taip, kad būtų verta tų paskutinių nuėjimo pastangų.

trūkstami dalykai, kad būtų kur pasidėti:

- kabokas-skaitykla
kažkada kalbėjom su dėde micium (o kažkada tą pačią mintį mintijo mano mamka, kuri mėgtų tokį įkurti).
būna dienų, kai su savim įsimeti skaitalo, o paskui save peiki-keiki, nes sunku tampytis, o pats tampymas nepasiteisina.
užtat būna dienų, kai neįsimeti nieko, o paskui save peiki-keiki, kad ta viena/dvi/trys valandos, per kurias šaldamas vaikštai iš gatvės į gatvę ir iš kiemo į kiemą galėtų būti artimiausioj skylėj su arbata ir autorium.
kabokas-skaitykla būtų optimalus sprendimas. dar optimaliau - kabokas-skaitykla, kuris visada būtų kur nors šalia.

- noutbukai for rent
ką daryti, jeigu reikia pakankamai advanced noutbuko vakarui/nakčiai/parai/kelionei? aš noriu suprogramuoti pasaulio pabaigą iš po šiluminės trasos tilto paneriuose, arba rašyti mokslinius darbus mėgstamiausioj neinterneto kavinėj (interneto kavinės nustojo būti mėgstamos, kai nebeturiu nė vieno ten dirbančio pažįstamo).

- miego vietos for rent
aš einu iš tenai į čia ir iš čia į kažkur dar, o ką daryti, kai neturi kur pamiegoti pietų miego? tas viena/dvi/trys valandos, kurios tiek daug išgelbėtų.

- free (de)construction space
šiukšlynas, į kurį galėdamas bet kada ateiti ir bet kada išeiti ateitum ir galėtum tą vieną/dvi/tris valandas daryti visiškai nenaudingus dalykus. pavyzdžiui, klijuoti prie sienų kabelių nuopjovas arba drožti iš medžio kėdėms naujas kojas arba statyti kaladėlių fontanus. vieta, kurią ateini padaryti jaukesnę. niekam netrukdydamas ir negriaudamas. vaikų darželis suagusiems.

visgi, kur pasidėti, kai nežinai, kur nueiti, o taip pat nenori ir nesugebi kalbėti(s).?


Posted by kachiba-chan at February 22, 2005 5:00 PM
Comments

Į kalbėjimo(si) kursus gal? :))

Posted by: RQ at February 22, 2005 5:56 PM

uhu, kabokas- skaitykla> gerai. Dzhiaugiausi kai klaipedoje atsidare knygynas ir baras vienama> baltos lankos, klp. Labai greitai pasirode, kad fizishkai ten skaityti nepatogu ir nejauku.
Pati ash megchiau skaitykla-kabaka ne su knygomis o su zhurnalais a la wired, xlr8r, rez ir t.t. Puiku ir vietos kaip krishnaitu svetaines, kur yra 'jiems' skirtu zhurnalu, nes man, kaip zhiurovui irgi labai idomu ish kokiu minchiu ju nudiena susideda.

Kai reikia detis, tada einu ratais per miesta apeidama visokias parodas, knygynus(shitie greit uzhknisa), uzhkampius su cigaretems, visa tai karunuoju karshto vyno puodeliu kokioje senamieschio gatves kafeterijoje, o vasara pieno kokteiliu. Kuo labiau viduje tushchia, tuo daugiau parodu, koncertu, straipsniu sukishti savin man reikia.


Posted by: palivalka at February 22, 2005 6:00 PM

Jei ne klystu, kažkada buvau išgirdęs kad permiegoti galima barakuose - ten išnuomoja vienai dienai kambarį.

Pats, norėčiau kokios vietos mieste su stalais ir kėdėmis kur galima būtų susidaryti erdvę kažkaip nepergarsiai kalbėtis. Nebutinai turi būti valgio ar knygų ar kokių įrankių, nebent kokia celė daiktams susidėti.

Posted by: Loading at February 22, 2005 7:16 PM

ir dar kokia nors siena, į kurią būtų smagu galvą daužyt

Posted by: Merė Raili at February 22, 2005 7:38 PM

toli to tam, toli to tut, toli to niekuda boshe bezhat, tole to niekuda niekuda niekuda niekuda

baldu parduotuves yra tinkamos pamiegojimui. isbandyta.

man kabakas skaitykla irgi patiktu. nerukoma, niekuda bolshe bezhat, nes visur rukoma.

Posted by: candycactus at February 23, 2005 12:50 AM

a, dar viena patirta prikola - perfunkcionuotos baznycias i miegamuosius pietu metu, kad zmones galetu ateiti pasnausti. faina buvo. su sviesom, kvapais, lovom..

Posted by: candycactus at February 23, 2005 1:02 AM

a, dar viena patirta prikola atsiminiau - perfunkcionuotos baznycias i miegamuosius pietu metu, kad zmones galetu ateiti pasnausti. faina buvo. su sviesom, kvapais, lovom..

Posted by: candycactus at February 23, 2005 1:17 AM