« Il était une fois dans l'Est | Main | divide and conquer »

life // mestonachoždenije

šitoj psichiatrinėj ligoninėj baltos sienos ir plokštelinės lubos. dūrys svyruoja į visas puses, kaip salūne, juose įstatytas grumblėtas stiklas, ir aš vis laukiu, laukiu, kada jis suduš.
šitoj psichiatrinėj ligoninėj paltus reikia palikti rūbinėj, prekybos agentai nepageidaujami, tylos nereikalaujama vien iš dūzgiančių kūlerių, o informacija apie pacientus teikiama tik su paciento sutikimu. žurnalistams arba telefonu.
šitoj psichiatrinėj ligoninėj gyvena siautėjantys pacientai, romūs pacientai (tie, kurie vilki juodais drabužiais arba kostiuminiais sijonais) ir daktariokai su baltais švarkeliais arba baltom maikutėm.
šitoj psichiatrinėj ligoninėj ant lentynėlių sustatyti tomai techninės dokumentacijos, dar yra dvi rūkyklos (nors kartais vis tiek rūkoma palatoje) ir du tualetai. vyrams bei moterims.
daktariokai kas rytą žadina pacientus. bundama yra sunkiai sunkiai, prabudę pacientai skiria tik 16 spalvų ir mato pasaulį žemiausia rezoliucija. daktariokai atima iš pacientų puodelius ir šaltus ginklus ir rėkia nurodymus: "įkvėpt [įkvepiamas dūmų gūsis]. iškvėpt [iškvepiamas dūmų kamuolys]. penkis atsilenkimus [laiko kojas, neišsisuksi]. sprintu iki koridoriaus galo ir atgal [o taip barška, taip barška raktai ir tapatybės rekvizitai]."
šitoj psichiatrinėj ligoninėj prasideda kosmosas.


Posted by kachiba-chan at June 30, 2004 2:56 PM
Comments