« gu-gu-gu | Main | ga-ga-ga-ggg »

life // the lure

RRRRR.
gerai, aš suprantu - bastytis miestu ir įsivarinėti ligotus fantazmus. pamatyti bet kokį objektą, susigalvoti apie jį pasaką ir ja žaisti, arba šiaip ieškoti smulkmenų ir suteikinėti jomi reikšmę nerodant Supračiaus(tm) požymių - suprantama. bet kai viskas apsiverčia -

kokia tikimybė, kad atsitiktinas žmogas, randomiškai majakinantis numerius, užklius už mano numerio?
ir _kokia_ tikimybė, kad tas numeris man bus matytas, nes jį prieš pusantrų metų turėjo bendramokslis, kuris jo 100 metų tikrai nebeturi?
iš pradžių - slight deja vu, o paskui pracheckinau senas db, sueina.

daktaras, ką daryti?........


Posted by kachiba-chan at January 17, 2004 2:21 AM
Comments

tokiais atvejau reikia pasikepti obuolių, nuvalgyti mikštimą ir prieiti prie skaniausios dalies - sėklų. keptos sėklos labai skanios. geros ir žalios, primenu kiwi, bet keptos skaniau.

o kokia tikimybė, kad tu nori įsirašyt draugo numerį, jis stovi šalia tavęs ir majačina, bet keliom šimtosiom sekundės anksčiau majakina kitas pažystamas, kurio numerio nežinai, bet jis tavo žino, ir vieojt norimo numerio, įsirašai kitą. tada jam parašai sms'ą, susitari, kad pas jį atvarysi, o atvarius niekas durų neatsidaro?

Posted by: mentolis at January 17, 2004 12:57 PM

heh.
the Wired gone wild.

Posted by: ktb at January 17, 2004 1:34 PM

tas wired == fucked. atsimenu, kaip norėjau mobilkos. dabar baisu ją turėt. afdruk paskambins kasnors ir kažko reikalaus. sakys padaryk aną, padaryk tą. arba paskambins užsislėpęs numerį, tai baisu ir kelt. afdruk koks manijakas. kai išgirstu skambant telefoną nupurto šiurpas ir su baime pažiūriu kas skambina. čia visai be bairio.

nekenčiu kalbėt telefonu. labiausia patinka bendraut gyvai, labai gerai irc arba emailas, sms'ai, bet kalbėt telefonu, tai tikras košmaras.

Posted by: mentolis at January 17, 2004 8:13 PM

Nekenciu telefonu aplamai kaipo tokio sutverimo. Nepazystami numeriai varo i nevilti, o pazystami - irgi. "Gerai sutvarkysim", "gerai, padarysiu", "gerai, galime susitikti". Vakare gerai ishsivemi psichologishkai, ir ryte vel zhvalus ir guvus keli rageli. Giliai viduje visad turi maza maza vilti, jog telefonas ishsikraus, kad bent maza minutes dali galesi but LAISVAS ir NEPRIKLAUSOMAS. Vnzo, ziauru. Nekenciu telefonu.

Posted by: par at January 17, 2004 10:35 PM

mane tai žudo old school laidiniai telefonai, mobilus tai dar kažkaip nieko, bet kai kontoroje skamba telefonas - baisiausios dienos akimirkos ;)

Posted by: mic at January 18, 2004 2:39 PM