« p is for politics | Main | "for the revolution.." »

life // weekly report

šimtas tūkstančių kilometrų nuovargio - ir esu pasiruošus nusmigti bet kur ir bet kaip.

pirmadienį susikraunu rakandus, nešamas nežinia kam žadėtas knygas, pakraunu mobilų, išeinu iš namų laiku, autobuse skaitau socio-psicho ir kompiliuoju užparinimus mylimiems bendramoksliams.
antradienį ateinu kartu su autobusu, skaitau beletristiką ir stebiu žmones, be to galvoju, kaip bjauru yra, kad transportas apšviečiamas iš vidaus - nes nežinai, kada ir kas į tave žiūri iš išorės, o slėptis nėra kur. antradienį palieku pusę rakandų kontoroj, nes nebesinori tiek tampytis. tuoj, tuoj, Kada Nors Susitvarkysiu (tm). aha, ir per pertrauką visai rimtai siūlau žaisti sifą (pavadinimas juokingas, žodis panašaus eiliškumo kaip "šišiga", "kokošnikas", "kolobokas" ir "kkollokkolla").
trečiadienį į autobusą tenka bėgti, skaitalai ilsisi, nes reikia bent susižinoti, koks tvarkaraštis. trečiadienį permapinu žaliojo žvėriuko function keys, kad visus reikiamus dalykus būtų galima paleisti vieno mygelio paspaudimu.
ketvirtadienį į autobusą nebespėju. tarakonas išsikrauna svarbiausio pokalbio metu. gyvenimą išgelbėti tegali puodukas kontorinės manų košės, su cinamonu ir cukrumi, ir trupučiu paskutinio pieno, kaip vaikystėje. vakare ėė, rrr, kursoriai natūraliai dvejinasi ir mirga visom vaivorykštės spalvom.
penktadienį mane paveža. penktadienį dar nevėlu neatsikelti. dar nevėlu vėl prasmigti, mašinoj juk dievinu miegoti, bet staiga prabundu mindžiodama žolę ozo gatvės vidurio juostoj, kažkodėl viskas šlapia, dangus susimaišęs su betonu. pamokos veidas susiraukęs ir neapibrėžtas. mama, kodėl aš?
kursinis? ak taip. viskas blogai, ir nesinori net pasigerti.

o supistos sukos padarė pamokas šeštadienį.

šimtas vienas tūkstantis kilometrų nuovargio, o aš dar nenusmigau.


Posted by kachiba-chan at October 17, 2003 5:05 PM
Comments

/me gali dar labiau uzhkrauti
/me mojoja juoda knyga (Hawkingsu) :)
/me vėl siulo mainytis:)
/me negali normalei kalbeti be /me

Posted by: Loading at October 17, 2003 7:59 PM

bet uztat kraimfinkas jau praktishkai gatavas...:)

Posted by: opit at October 17, 2003 10:49 PM