« apie blogus neutraliai | Main | sky long ago »

life // gutenbergo cechas

kažkada, sėdėdama prahoj (tuoj, tuoj, ryt atimu iš opit negatyvą, scan, ir bus fotkių) ir nelegaliai kurstydama babilone Employer Paper Publishing inc., pajutau, kad visai nice dalykas yra terliojimasis su maketavimu, kad ir koks primityvus jis ten pas mane buvo.
gal nieko keisto, kaip su tokiu vardu (gh, kai taip pradeda vaidinti real draugai/kolega/šeimyna, tai nicku lyg ir nebevadinsi, greičiau - netikras neužfiksuotas antras vardas), tai priklauso žaidimai su žodžiais, belenkokie, ir mechaniški irgi.
bet vistik kažkoks estetinis satisfaction (pasitenkinimas? fui), kai metodom tyka išdelioji kažką patinkančio. gilų vakarą žaliojo žvėriaus guolyje ta daryti buvo daug maloniau, nei tada ten. vienas puslapis gimtadieniniu dovanų Mai, su, khem, keltishkom vinjetėm ir iliustracijom. nors ir kvailam worde, su jo nesuprantama pasaulėžiūra, kai clickini vieną, o gauni visai kita, vis vien - nesvarbu (gaila, gimtasis quarkExpress404, nelegalus kaip ir viskas, bet juk we love stealing from corporations, būtų buvę daug smagiau, bet iš jo nėr kaip eksportuoti į formatus, suprantamus prie printerių prijungtom mašinkom, arba aš nemoku)...
nice. damn bliss. xi, nors jei patapčiau maketuotoja, ko gero greitai atsibostų.

darbas padarytas, pasitaisau ausines ir apdovanoju save partija nethacko. // results: sam-hum-fem-law kachibana, killed by a blue jelly on dungeon level 5, 4554 taškai, 1 vieta rekorduose :)], mažytis gurkšnelis iš už knygų slepiamos raganiškos gertuvės, vakarinė nikotino dozė, ir griūnu į nepaklotą guolį, pas puslapius baumano ir kamiu ir tada jau šventąjį miegą.
absolute bliss.


Posted by kachiba-chan at August 29, 2003 10:44 AM
Comments