« no censorship applied | Main | nu vėl.. »

life // doktor, ka daryti?

škėma. mane gelbsti škėma.
ir raganų arbata katuaba. valo smegenis ir migdo. mygium be žiaurių sapnų (už košmarus yra daug žiauriau sapnuoti tai, kas _buvo_, ir buvo gražu ir gera, sapnuoti taip tikroviškai, kad dar akimirką po atsibudimo viskuo tiki, o paskui prisimeni, kiek tau metų ir kur esi ir kaip yra, stačiagalvabedugnėj, ir norisi klykti visu balsu, išskristi ant šventos pagoniškos kalvos prie nepasodintų baklažanų ir klykti, kol visiškai nebeliks jėgų). anarchija puodelio dugne. praeities nėra.
škėma. ilgai ilgai skaityti kiekvieną sakinį, paskęsti kieviename ženkle ir užsimiršti. pusę metų laukė knygų krūvoj, ir pagaliau sulaukė savo laiko. ateities nėra.
radio craoltoir (heh, toks multilingual žodžių žaismas). la derniere minute. toks teisingas dalykas yra shutdown taimeris, kitaip sėdėčiau visą dieną, klausyčiau muzikos, ir niekur neičiau ir nieko nedaryčiau ir būtų visiškai px. o taip žvėrelis pats viskuo pasirūpina. pajuodęs ekranas ir laikas kilti. kur šiandien bastysiuos?
reik išmokt rašyt hebrajiškai. ein li eretz hacheret. katibiška dalia: mokėti rašmenis nemokant kalbų. mokėti sintaksę nemokant programuoti. kam to reikia? a pati nežinau.
tristeza.
a w knajpie zamiast paru piw mleko daja mi..
nie martw sie, przeciez wiesz, w zyciu zdara sie czasem kiepski dzien.

"Praeis" [(c)ve].


Posted by kachiba-chan at June 18, 2003 12:03 PM
Comments

Taip, uz Skema nieko nera geriau.

visas jo mintis, visus sakinius is eiles galima cituoti ir kiekviename ju bus kaskokoia prasme.

Aš bijau ramybės. Ji apglėbia mane. Geriau Laimė. Pragare leidžiama svajoti apie prarastą rojų. Taip, reikalingi didžiuliai katilai; velniški veidai ir verdanti smala; riksmas ir dantų griežimas; pasišiaušę plaukai iš senų giesmynų. Ir tada jau --- pasaka apie rojų, kuris virto rojumi, nes nebuvo prarastas.

Posted by: nezinomas at June 18, 2003 3:44 PM

katiba, kaip sunkiai dabar surenku visus sio komentaro parametrus.
as esu tu, o tu esi as.
ir viskas tik blogyn_blogyn_blogyn.
vienatve yra geriau uz kitu zmoniu kankinima savimi.
tu tuo isitikinsi.
ir tegul tai buna vienintelis tavo gautas mailas si vakara.
forget about love. it doesn't exist.
sometimes i want to be someone else so much it hurts.
kazka primena?
sizofreniskos asmenybes turi vieninteli privaluma pries vampyrus.. jie turi daxuja sielu, todel gali uzparinti vampyrus.

Posted by: ktb at February 16, 2004 7:05 PM