« p a t i k o | Main | r a d i j o s t o t i s »

March 27, 2005

improbability drive

sukepto aliejaus kvapas, hi-tec traukiniai, vyšninio krek alaus reklamos, stikliniai sterilūs monstrai miesto pakraščiuose, darbas prašmatniuose rūsiuose projektorių šviesoje, besiblaškančios škotų mokinukų klasės pajūry, bandymas ir vėl gerėtis jūra tuo pačiu esant stebimai iš tūkstančių apartamentų, saugančius visą belgiją nuo jūros vėjo, skaitome per pertrauką "the hitchhickers guide to the galaxy" ir lkt tuso naujienas, ir nejučia pradedame jausti, kad matyt jau esame persijungusios į begalinio neįtikinamumo bėgį.

"Infinite Improbability Drive is a wonderful new method of crossing vast interstellar distances in a mere nothingth of a second, without all that tedious mucking about in hyperspace.

It was discovered by a lucky chance, and then developed into a governable form of propulsion by the Galactic Government's research team on Damogran.

This, briefly, is the story of its discovery. "

gal ji jau išversta į lietuvių kalbą? ooo, būtų smagu skaityti naktimis per mūsų radiją po skyrelį... bet tam reikia ir radijo bangų siųstuvo. kas moka padaryt?

Posted by alijosius at March 27, 2005 01:59 PM

Comments

iamnoma viskas, ziurint kaip greitai reikia?

Posted by: o ne! at March 27, 2005 05:27 PM

Išversta lietuviškai, bet vertimas labai prastas. Arba tiesiog lietuviškas vertimas visiškai "neveža". Bent jau jis manęs neužkabino, nors esu die-hard HHGTTG fanatikas jau kokius 6 metus

Posted by: moxliukas at March 27, 2005 09:05 PM

Post a comment
Remember Me?

(you may use HTML tags for style)